zdjęcie przedstawia przykładowy sklep internetowy Strony WWW

Strony WWW

To bezdyskusyjny fakt, iż w obecnych czasach strona internetowa jest wizytówką firmy. W TravelTECH uważamy, że strona WWW to jednak znacznie więcej. Dzięki dobrze przemyślanej strukturze, treści oraz atrakcyjnej szacie graficznej ma nie tylko informować o działalności przedsiębiorstwa ale także spełniać inne, bardziej „wyrafinowane” cele.

W zależności od przeznaczenia, cele profesjonalnego serwisu internetowego mogą być następujące:

  • wzmocnienie wizerunku, utwierdzenie przekonania o wiedzy i fachowości, podniesienie poczucia prestiżu czy profesjonalizmu,
  • klasyczne wezwanie do działania – zaproszenie do kontaktu, zapisu do newslettera czy zakupu,
  • wzmocnienie konwersji poprzez odpowiednie dopasowanie przekazu do grupy docelowej,
  • budowa intranetu czy bazy wiedzy i jej udostępnianie.

Poza cechami czysto merytorycznymi, profesjonalny serwis WWW musi się cechować także czytelnością, intuicyjnością, łatwością nawigacji oraz co bardzo ważne – szybkością działania i budową zgodną z wymaganiami wyszukiwarek jak Google czy Bing. Niemniejsze znaczenie ma przystosowanie strony WWW do urządzeń mobilnych, z których obecnie pochodzi już ponad 70% użytkowników.

Etapy budowy serwisu WWW

Wydawać by się mogło, że stworzenie efektywnej i efektownej strony internetowej to nic innego jak tylko znalezienie odpowiedniego szablonu i napisanie kilku tekstów. Niestety takie „żywiołowe” podejście do tworzenia serwisu WWW już na starcie skazuje go na internetową porażkę. Przygotowanie atrakcyjnej, intuicyjnej, profesjonalnej i szybkiej strony WWW wymaga realizacji kilku etapów, z których każdy jest tak samo ważny!

Wizja i określenie potrzeb

Analiza
konkurencji

Określenie struktury

Przygotowanie treści

Projektowanie strony WWW

Implementacja (programowanie)

Testy i optymalizacja

Pozycjonowanie i monitoring

Wspierane systemy CMS

W celu przyśpieszenia budowy oraz ułatwienia późniejszej edycji strony internetowej a także zmniejszenia kosztu utrzymania, specjaliści TravelTECH tworzą serwisy w oparciu o najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS) – WordPress. Dzięki doświadczeniu i odpowiednio dobranemu zestawowi pluginów – tworzone przez nas strony WWW są szybkie, świetnie indeksowane przez wyszukiwarki i bezpieczne.

Uruchomienie strony WWW

Dzięki wykorzystaniu istniejących rozwiązań,
uruchomienie strony WWW jest możliwe nawet w ciągu kilku dni!

Jak szybko można „postawić” profesjonalną stronę WWW? Wszystko zależy od stopnia przygotowania projektu i jego stopnia zaawansowania. Jeżeli Zleceniodawca ma jasną i sprecyzowaną wizję efektu, gotowy zamysł struktury czy przygotowane treści – wszystko to skróci czas i zmniejszy koszt implementacji. W przypadku prostych stron internetowych – są one uruchamiane nawet w przeciągu kilku dni. Jeżeli jednak struktura jest bardziej zaawansowana i wszystko będzie realizowane od podstaw – to z doświadczenia wiemy, że statystyczny czas potrzebny do umieszczenia strony w internecie to kilka tygodni.

Jesteś zainteresowany ofertą strony www?

Zaproponujemy rozwiązanie optymalne dla Twojego biznesu!

Zrealizowane projekty stron internetowych

TravelTECH.pl (2020)
Europodróże.pl (2018)
Hotel.pl
(2018)
Transpomat.pl (2018)
Wiory.goswimrun.pl
(2017)
Krakow-przewodnicy.pl (2011)

Customizacja

Każdy Klient ma własną wizję swojego serwisu. Dlatego systemy TravelTECH zostały przygotowane w sposób umożliwiający ich dostosowanie do oczekiwań Zleceniodawcy. Bazując na autorskich rozwiązaniach budujemy systemy „szyte na miarę”.

więcej

Systemy na zamówienie

Realizacja projektów informatycznych na zamówienie to jeden z filarów działalności TravelTECH. Zapewniamy nie tylko dewelopment ale także pomoc przy analizie, tworzeniu dokumentacji, wdrożeniu i utrzymaniu. Specjalizujemy się w budowie dużych systemów i zaawansowanych rozwiązań oraz nieszablonowym podejściu.

więcej

Kampanie Ads

Jak szybko wypromować w internecie własną stronę WWW? Jak szybko pozyskać klientów do nowego sklepu internetowego? Odpowiedzią są kampanie Google Ads (dawniej Adwords). W TravelTECH wiemy jak to robić skutecznie bez „przepalania budżetu”.

więcej

Google Partners

Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie Specjalistów TravelTECH zostało docenione przez Google! TravelTECH należy do sieci certyfikowanych Partnerów Google!

Wykorzystywane technologie

PHPCakePHPSymfonyPostgreSQLMySQLMongoDBHTML5CSS3LessBootstrapjScriptjQueryAngularJSExtJSReact.jsGITGoogle AdsGoogle AnalyticsFreeBSDWordpressPrestaShopRedisWoocommerceMagentoOpen.CartGoogle mapsPowerBIGoogle Tag ManagerVue.js

Back to Top