obraz przedstawia pracowników rozwiązujących problemy klientów zgłaszane telefonicznie Tripbooker

Tripbooker – system rezerwacyjny

Platforma rezerwacyjna typu All-in-One przygotowana z myślą o usprawnieniu sprzedaży agencyjnej i obsługi firm. Łatwy, intuicyjny i przyjazny w obsłudze system rezerwacji jest niezbędnym narzędziem pracy każdego konsultanta zajmującego się organizacją podróży.

System Tripbooker zapewnia szeroki i natychmiastowy dostęp zarówno do rezerwacji ofert lokalnych, jak i globalnych, ułatwiając ich porównanie i pozwalając na wybór najlepszej opcji. Integracja dostawców i konsolidatorów pozwoliła przygotować kompleksowe rozwiązanie, umożliwiające bezpośrednią rezerwację i zakup usług.

Bilety lotnicze

więcej

Rezerwacje hotelowe

więcej

Bilety kolejowe

więcej

Wynajem aut

więcej

Najważniejsze cechy Tripbooker

Wszystko w jednym

Cała oferta w jednym systemie rezerwacyjnym – hotele, loty, koleje i samochody. Szybko, łatwo, tanio.

Zadowolenie klientów

Możliwość łatwego porównania wielu ofert w jednym miejscu pozwala wybrać najlepszą opcję w najlepszej cenie.

Oszczędność czasu

Standaryzacja procesu wyszukiwania umożliwia szybki wybór właściwej oferty, a funkcja profili użytkowników przyśpiesza proces rezerwacji, umożliwia dostęp do historii rezerwacji i łatwego tworzenia raportów.

Oszczędność pracy

Dzięki zgromadzeniu całej oferty w jednym miejscu, nie ma już potrzeby czasochłonnego przeszukiwania różnych portali i serwisów internetowych.

Dostępność 24/7

Nowoczesne i zaawansowane technologie internetowe, umożliwiają użytkownikom dostęp do systemu Tripbooker o dowolnej porze i z dowolnego miejsca.

Prostota

Dzięki swojej prostocie Tripbooker może być udostępniany agentom, stałym klientom czy nawet pracownikom obsługiwanych firm. Dzięki temu mogą oni samodzielnie wyszukiwać i rezerwować podróże. Intuicyjność systemu skutkuje brakiem konieczności szkolenia użytkowników i wysokim poziomem adopcji.

Profile pasażerów

Nowatorskie rozwiązania Tripbooker pozwalają przechowywać ustawienia profili stałych klientów (czy firm i ich pracowników). Umożliwia to dostęp do historycznych rezerwacji, tworzenia prostych raportów oraz przyspiesza proces rezerwacji. Klienci z profilem mogą logować się do systemu i samodzielnie zakładać rezerwacje, przeglądać historię lub anulować bilety.

Jedna umowa

Nie masz umów z dostawcami oferty a chcesz umożliwić pracownikom lub klientom samodzielną rezerwację podróży? Skorzystaj z rozszerzonej formy współpracy – dzięki jednej umowie z TravelTECH będziesz miał zarówno dostęp do platformy jak i do oferty.

Jesteś zainteresowany systemem Tripbooker?

Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu!

Galeria systemu Tripbooker

IRS

Internet Reservation System – produkt B2C współpracujący z systemami GDS: Galileo, Worldspan oraz Amadeus. Narzędzie umożliwiające samodzielną rezerwację i zakup komponentów podróży jak bilety kolejowe, lotnicze, hotele czy rent-a-car.

więcej

GalScan

Oprogramowanie typu mid–office, ułatwiające ewidencję sprzedaży i automatyzującą proces fakturowania. Jego działanie opiera się na automatycznym imporcie danych z systemów Amadeus, Galileo i Worldspan w momencie wydruku biletu.

więcej

TFM

TravelTECH Fee Manager (TFM) rozwiązanie zostało przygotowane, jako łatwy w użyciu plug-in do Travelport Smartpoint. TFM zapisuje w remarkach PNR-ów wyliczoną opłatę transakcyjną (prowizję) automatyzując pracę kasjera lotniczego.

więcej

EuroPodróże

EuroPodróże.pl to autorski serwis internetowy umożliwiający zakup biletów kolejowych po Polsce i Europie. W ofercie także dostęp do kolei dużych prędkości, które aktualnie docierają do ponad 20 tys. miejscowości w wielu europejskich krajach.

zobacz

Wykorzystywane technologie

PHPCakePHPSymfonyPostgreSQLMySQLMongoDBHTML5CSS3LessBootstrapjScriptjQueryAngularJSExtJSReact.jsGITGoogle AdsGoogle AnalyticsFreeBSDWordpressPrestaShopRedisWoocommerceMagentoOpen.CartGoogle mapsPowerBIGoogle Tag ManagerVue.js

Back to Top