obraz przedstawia osoby specjalizujące się w customizacji systemów i dostosowywanie ich do potrzeb klienta Customizacja systemów

Customizacja systemów TravelTECH

Customizacja to neologizm oznaczający dostosowanie, przebudowę i/lub personalizację istniejącego systemu informatycznego do własnej, unikatowej wizji. Pierwsze customizacje swoich systemów, TravelTECH zaczął wykonywać w 2007 roku, zaraz po rozpoczęciu dystrybucji platformy rezerwacyjnej – IRS. Od tego czasu zrealizowaliśmy kilkanaście tego typu projektów, głownie na potrzeby OTA – online travel agencies – internetowych biur podróży.

Zaletą customizacji jest możliwość stworzenia unikatowego serwisu sprzedażowego już w kilka dni,
bez konieczności budowania całej platformy od podstaw.

Zazwyczaj punktem wyjścia jest jeden z oferowanych przez TravelTECH systemów jak: IRS – Internet Reservation System czy platforma agencyjna Tripbooker. W zależności od potrzeb, zakres dostosowania obejmuje:

  • tylko branding – podmiana logo, kolorystyki, rzadziej układu informacji,
  • przebudowę całej szaty graficznej zgodnie z unikatowym projektem graficznym, dostarczonym lub przygotowanym na zlecenie
  • dodanie i dostosowanie nowych funkcjonalności systemu,
  • integracja systemu w środowisku informatycznym Klienta.

Zakres customizacji definiuje czas jej przygotowania, a co za tym idzie, także koszt. Najprostsze projekty wymagające tylko zmiany logo i ewentualnie kolorystyki to zazwyczaj kwestia 1-3 dni dni roboczych. Zmiana całej szaty graficznej wraz z przygotowaniem projektu i dostosowaniem funkcjonalności wymaga znacznie dłuższego czasu – zazwyczaj 1-1,5 miesiąca.

Jesteś zainteresowany ofertą customizacji?

Zaproponujemy rozwiązanie dostosowane do Twojego biznesu!

Przykłady customizacji

Skybook.pl
(2015)
Senturia.ru
(2014)
Latamy.pl
(2013)
Travelovo.pl
(2008)

Systemy na zamówienie

Realizacja projektów informatycznych na zamówienie to jeden z filarów działalności TravelTECH. Zapewniamy nie tylko dewelopment ale także pomoc przy analizie, tworzeniu dokumentacji, wdrożeniu i utrzymaniu. Specjalizujemy się w budowie dużych systemów i zaawansowanych rozwiązań oraz nieszablonowym podejściu.

więcej

Customizacja

Każdy Klient ma własną wizję swojego serwisu. Dlatego systemy TravelTECH zostały przygotowane w sposób umożliwiający ich dostosowanie do oczekiwań Zleceniodawcy. Bazując na autorskich rozwiązaniach budujemy systemy „szyte na miarę”.

więcej

Kampanie Ads

Jak szybko wypromować w internecie własną stronę WWW? Jak szybko pozyskać klientów do nowego sklepu internetowego? Odpowiedzią są kampanie Google Ads (dawniej Adwords). W TravelTECH wiemy jak to robić skutecznie bez „przepalania budżetu”.

więcej

Strony WWW

Atrakcyjna, łatwa w nawigacji, szybka i dobrze spozycjonowana strona internetowa do najlepsza wizytówka każdego biznesu! Z chęcią wykorzystamy nasze doświadczenie aby zaprojektować i wdrożyć nowoczesną i responsywną stronę WWW dla Twojej firmy!

więcej

Back to Top