obrzek przedstawiający łatwość wyboru destynacji lotu Oferta TravelTECH

Systemy i rozwiązania

Systemy TravelTECH kierowane są głównie do internetowych biur podróży oraz firm działających w branży ecommerce. Osobnym sektorem są biura offline obsługujące Klientów indywidualnych i biznesowych, a także touroperatorzy wykorzystujący rozwiązania klasy mid i back-office.

Bez względu na wielkość serwisu jesteśmy w stanie zaoferować Klientom optymalny zestaw produktów, który bez zbędnych nakładów finansowych spełni ich oczekiwania.

Modułowość naszych rozwiązań oznacza, iż w miarę rozwoju własnych serwisów możecie Państwo dokupywać poszczególne elementy w stosownym czasie i tym samym wzbogacać i rozbudowywać własną ofertę.

Tripbooker

Tripbooker to platforma B2B typu All-in-One przygotowana z myślą o usprawnieniu sprzedaży agencyjnej i obsługi firm. Łatwy, intuicyjny i przyjazny w obsłudze system jest niezbędnym narzędziem pracy każdego konsultanta zajmującego się organizacją podróży.

więcej

IRS

Internet Reservation System – produkt B2C współpracujący z systemami GDS: Galileo, Worldspan oraz Amadeus. Narzędzie umożliwiające samodzielną rezerwację i zakup komponentów podróży jak bilety kolejowe, lotnicze, hotele czy rent-a-car.

więcej

GalScan

Oprogramowanie typu mid–office, ułatwiające ewidencję sprzedaży i automatyzującą proces fakturowania. Jego działanie opiera się na automatycznym imporcie danych z systemów Amadeus, Galileo i Worldspan w momencie wydruku biletu.

więcej

TFM

TravelTECH Fee Manager (TFM) rozwiązanie zostało przygotowane, jako łatwy w użyciu plug-in do Travelport Smartpoint. TFM zapisuje w remarkach PNR-ów wyliczoną opłatę transakcyjną (prowizję) automatyzując pracę kasjera lotniczego.

więcej

Model rozliczeń

Przy wdrożeniach systemów takich jak IRS czy Tripbooker w wersjach standardowych zazwyczaj pobierane są dwa typy opłat:

  • opłata wdrożeniowa będąca jednocześnie opłatą licencyjną
  • miesięczny abonament lub prowizja za sprzedaż zrealizowaną za pośrednictwem systemu

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zaproponujemy rozwiązanie optymalne dla Twojego biznesu!

Bilety lotnicze

więcej


Rezerwacje hotelowe

więcej


Bilety kolejowe

więcej


Wynajem aut

więcej

Wykorzystywane technologie

PHPCakePHPSymfonyPostgreSQLMySQLMongoDBHTML5CSS3LessBootstrapjScriptjQueryAngularJSExtJSReact.jsGITGoogle AdsGoogle AnalyticsFreeBSDWordpressPrestaShopRedisWoocommerceMagentoOpen.CartGoogle mapsPowerBIGoogle Tag ManagerVue.js

Back to Top