obrazek przedstawia profesjonalne planowanie pracy w agile Usługi TravelTECH

Usługi informatyczne

Poza budową autorskich rozwiązań informatycznych przygotowywanych na własne potrzeby, TravelTECH zajmuje się także realizacją projektów zlecanych przez Klientów i Partnerów oraz outsourcingiem zespołów projektowych.

Jakość

Efektywność

Zaangażowanie

Zespół TravelTECH tworzą specjaliści z różnych dziedzin – programiści, menadżerowie, architekci, testerzy, administratorzy, specjaliści UI/UX i analitycy. Taki skład pozwala na przeprowadzenie dowolnego projektu informatycznego od stadium pomysłu aż po wdrożenie i późniejsze utrzymanie. W zależności od wymagań – projekty prowadzimy w 100% samodzielnie lub przy współpracy ze specjalistami zatrudnionymi przez klienta (zazwyczaj są to zewnętrzni graficy lub pracownicy klienta).

Przykładamy dużą wagę do właściwej realizacji procesów i wysokiej jakości naszych usług!

Realizujemy projekty z zakresu

Systemy rezerwacyjne i zakupowe

Systemy
corporate booking tool

Systemy rozliczeniowe i raportowe

Systemy fakturowania, mid i back office

Integracje systemów informatycznych

Witryny, strony WWW i portale internetowe

Zarządzanie kampaniami Google Ads

Pozycjonowanie organiczne i audyty serwisów

Modele rozliczeń

  • Fixed Price – cena realizacji projektu informatycznego jest stała i ustalana przed podpisaniem umowy, na podstawie przygotowanej dokumentacji i opracowanego harmonogramu prac. Płatność jest realizowana w transzach, w zależności od ilości planowanych etapów projektu. Wycena typu Fixed Price znacznie ogranicza możliwość modyfikacji ram projektu w czasie jego trwania a także wymusza przygotowanie szczegółowej dokumentacji całości systemu jeszcze przed zawarciem umowy.

  • Time & Material – model wyceny stosowany przy „zwinnym” (agile) prowadzeniu projektów informatycznych czy programistycznych. Polega na okresowym rozliczaniu na podstawie raportów rzeczywistego czasu pracy poświęconego przez zespół na realizację zadań. W tak prowadzonym projekcie istnieje możliwość modyfikacji założeń w trakcie realizacji a dokumentacja wymagań może być przygotowywana stopniowo w miarę postępu prac. Wadą jest jednak brak możliwości dokładnej, całościowej wyceny przed jego ukończeniem.

Cykl życia projektu informatycznego

I. Etap przygotowania dokumentacji

Przedstawienie pomysłu

Analiza wstępna i oferta

Umowa na przygotowanie dokumentacji

Modelowanie i dokumentacja procesów

Przygotowanie projektu interfejsu

II. Realizacja projektu

Oferta i umowa na development

Development w cyklach (sprintach)

Testy i wdrożenia wersji RC

Szkolenia dla ambasadorów zmiany

Produkcyjne wdrożenie systemu

III. Hosting i utrzymanie systemu

Oferta i umowa SLA

Hosting (+redundancja)

Monitoring wydajności

Monitoring bezpieczeństwa

Kopie zapasowe

Jesteś zainteresowany ofertą usług IT?

Zaproponujemy rozwiązanie optymalne dla Twojego biznesu!

Customizacja

Każdy Klient ma własną wizję swojego serwisu. Dlatego systemy TravelTECH zostały przygotowane w sposób umożliwiający ich dostosowanie do oczekiwań Zleceniodawcy. Bazując na autorskich rozwiązaniach budujemy systemy „szyte na miarę”.

więcej

Systemy na zamówienie

Realizacja projektów informatycznych na zamówienie to jeden z filarów działalności TravelTECH. Zapewniamy nie tylko dewelopment ale także pomoc przy analizie, tworzeniu dokumentacji, wdrożeniu i utrzymaniu. Specjalizujemy się w budowie dużych systemów i zaawansowanych rozwiązań oraz nieszablonowym podejściu.

więcej

Kampanie Ads

Jak szybko wypromować w internecie własną stronę WWW? Jak szybko pozyskać klientów do nowego sklepu internetowego? Odpowiedzią są kampanie Google Ads (dawniej Adwords). W TravelTECH wiemy jak to robić skutecznie bez „przepalania budżetu”.

więcej

Strony WWW

Atrakcyjna, łatwa w nawigacji, szybka i dobrze spozycjonowana strona internetowa do najlepsza wizytówka każdego biznesu! Z chęcią wykorzystamy nasze doświadczenie aby zaprojektować i wdrożyć nowoczesną i responsywną stronę WWW dla Twojej firmy!

więcej

Google Partners

Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie Specjalistów TravelTECH zostało docenione przez Google! TravelTECH należy do sieci certyfikowanych Partnerów Google!

Wykorzystywane technologie

PHPCakePHPSymfonyPostgreSQLMySQLMongoDBHTML5CSS3LessBootstrapjScriptjQueryAngularJSExtJSReact.jsGITGoogle AdsGoogle AnalyticsFreeBSDWordpressPrestaShopRedisWoocommerceMagentoOpen.CartGoogle mapsPowerBIGoogle Tag ManagerVue.js

Back to Top